Łączna liczba wyświetleń

sobota, 27 października 2012

Bohaterzy

Jade Clay
Dziewiętnastoletnia dziewczyna, z trudnym dzieciństwem. Już jako mała dziewczynka zaprzyjaźniła się z Nathanem Sykes, ale nikomu nie potrafiła na tyle zaufać, by opowiedzieć mu o wszystkim co działo się w jej życiu. Z pozoru wesoła, pogodna, jednak bywa wredna i zamknięta w sobie.

Brittney Horsey.
Dziewiętnastolatka, wesoła, optymistycznie podchodzi do życia. Najlepsza przyjaciółka Jade, dziewczyna Adriana.
Uważa, że najbardziej doceniać trzeba prawdziwych przyjaciół, bo oni nigdy cię nie zostawią, kiedy znajdziesz się w potrzebie.

Adrian White.
Dziewiętnastoletni chłopak, były najlepszy przyjaciel Nathana Sykes. Za młodu ostro pokłócili się, a widząc jego szczęście z Jade, nie chciał wtrącać się ponownie do jego życia. Po jego wyjeździe zbliżył się do dziewczyny. Teraz również są przyjaciółmi, a z Brittney łączy go coś więcej.

Nathan Sykes.
Dziewiętnastoletni chłopak, jego najlepszą przyjaciółką jest Jade Clay. Nadal tęskni za swoim dawnym przyjacielem - Adrianem, ale boi się zrobić pierwszy krok w kierunku zgody.
Ostatnio zaczął oddalać się również od Jade, co zaczyna go przerażać.

Tom Parker.
Dwudziestoczteroletni mężczyzna. Bierze przykład ze swojego przyjaciela Jay'a i cieszy się życiem kawalera. Zmienia to się, kiedy poznaje jedną dziewczynę, która zmąciła mu  w głowie.

James McGuiness.
Dwudziestodwuletni mężczyzna. Na razie nie interesuje go miłość, bawi się ile może i korzysta z tego, że jest kawalerem, ale najbardziej na świecie kocha swoją jaszczurkę.

Max George.
Kolejny dwudziestoczteroletni samotny mężczyzna, ale w przeciwieństwie do swoich przyjaciół nie zamierza bawić się uczuciami innych, tylko skupia się na tworzeniu nowej muzyki, by zadowolić swoich fanów.

Siva Kaneswaran.
Jako jedyny z całego zespołu ma dziewczynę, którą bardzo kocha. Jest najrozsądniejszym chłopakiem wśród swoich przyjaciół, wie jaką granicę można przekroczyć, a jaką nie i tego się trzyma.
Dwudziestoczteroletni mężczyzna.
___________________
Bocha, dodałam jednak Adriana, ciesz się!
Założyłam bloga, bo mi się nudziło. Nie usunę go, pod warunkiem, że niektóre osoby, które czytały moje pierwsze opowiadanie ( i które zmusiły mnie do założenia kolejnego ;d ) będą chociaż czasami czytać. <35 komentarzy:

 1. No to czekam na pierwszy rozdział :)
  Weny

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja będę czytać zawsze !
  DODAWAJ JUZ PIERWSZY!!

  OdpowiedzUsuń
 3. hmm, zapowiada się ciekawie c:
  czekam na rozdziały. x
  ps. mogłabyś dodać obserwujących albo chociaż informować mnie na tt? @cuddlebeaute

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejejejejejejejoooo ! <3
  jestem ja i Adrian ! <3

  nikogo innego mi tam nie dodawaj ;D

  Kocham Cie za to ! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. no jasne, że będziemy <3 biorę się za prolog!
  http://i-will-be-ur-man.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń