Łączna liczba wyświetleń

Bohaterowie

Jade Clay
Dziewiętnastoletnia dziewczyna, z trudnym dzieciństwem. Już jako mała dziewczynka zaprzyjaźniła się z Nathanem Sykes, ale nikomu nie potrafiła na tyle zaufać, by opowiedzieć mu o wszystkim co działo się w jej życiu. Z pozoru wesoła, pogodna, jednak bywa wredna i zamknięta w sobie.


Brittney Horsey.
Dziewiętnastolatka, wesoła, optymistycznie podchodzi do życia. Najlepsza przyjaciółka Jade, dziewczyna Adriana.
Uważa, że najbardziej doceniać trzeba prawdziwych przyjaciół, bo oni nigdy cię nie zostawią, kiedy znajdziesz się w potrzebie.

Adrian White.Dziewiętnastoletni chłopak, były najlepszy przyjaciel Nathana Sykes. Za młodu ostro pokłócili się, a widząc jego szczęście z Jade, nie chciał wtrącać się ponownie do jego życia. Po jego wyjeździe zbliżył się do dziewczyny. Teraz również są przyjaciółmi, a z Brittney łączy go coś więcej.
Nathan Sykes.
Dziewiętnastoletni chłopak, jego najlepszą przyjaciółką jest Jade Clay. Nadal tęskni za swoim dawnym przyjacielem - Adrianem, ale boi się zrobić pierwszy krok w kierunku zgody.
Ostatnio zaczął oddalać się również od Jade, co zaczyna go przerażać.

Tom Parker.
Dwudziestoczteroletni mężczyzna. Bierze przykład ze swojego przyjaciela Jay'a i cieszy się życiem kawalera. Zmienia to się, kiedy poznaje jedną dziewczynę, która zmąciła mu  w głowie.

James McGuiness.
Dwudziestodwuletni mężczyzna. Na razie nie interesuje go miłość, bawi się ile może i korzysta z tego, że jest kawalerem, ale najbardziej na świecie kocha swoją jaszczurkę.

Max George.
Kolejny dwudziestoczteroletni samotny mężczyzna, ale w przeciwieństwie do swoich przyjaciół nie zamierza bawić się uczuciami innych, tylko skupia się na tworzeniu nowej muzyki, by zadowolić swoich fanów.

Siva Kaneswaran.
Jako jedyny z całego zespołu ma dziewczynę, którą bardzo kocha. Jest najrozsądniejszym chłopakiem wśród swoich przyjaciół, wie jaką granicę można przekroczyć, a jaką nie i tego się trzyma.
Dwudziestoczteroletni mężczyzna.


Dwudziestoletnia Natalie Gonzales. 
Siostra Luka, chociaż nie przyznaje się do niego, za to co robił. W odróżnieniu do swojego brata, lubi pomagać ludziom. Jest realistką, chociaż większość rzeczy widzi raczej pozytywnie. Studiuje w Londynie na dziennikarkę. Najlepsza przyjaciółka Claudii. 
Z reguły nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, ale od pewnej imprezy zaczyna zmieniać do tego nastawienie. Zna biegle dwa języki : Hiszpański oraz Angielski

Dwudziestoletnia Claudia Derw.
Szalona optymistka, która lubi imprezować. Od paru lat wyznaje zasadę, w której żyje bez chłopaków. Za swoją przyjaciółką Natalie potrafiłaby wskoczyć w ogień, dlatego to ona często ją chroni i obrania. Również studiuje dziennikarstwo. 

Dziewiętnastoletni Luke Gonzales.
Lubi manipulować ludźmi. Wydaje się być miły i sympatyczny, jednak później pokazuje rogi. Między innymi dlatego jego starsza siostra Natalie nie przyznaje się do niego. 
Ma staż w radiu, a  w między czasie uczy się zaocznie. 1 komentarz: